Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč tlakových nádob (více pracovních míst) (H3812)

referenční číslo: B4F1BA85 | aktuálnost: 15.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

svařování velkých celků, možnost dlouhodobé práce pro větší skupiny pracovníků

Požadujeme

SOU, praxe v oboru, kombinace 111, 141 (elektroda, argon), podmínkou platné certifikáty – úřední zkoušky, zkušenost se svařováním tlakových nádob, základní znalost čtení technických výkresů

Nabízíme

práce ve výrobní stojírenské společnosti, finanční ohodnocení dohodou v závislosti na pracovních zkušenostech (čistá mzda: 150 - 200,-Kč/hod. ve zkušební lhůtě, další finanční perspektiva), práce na hlavní pracovní poměr na 2 směny (příplatky)
- zajištění UBYTOVÁNÍ
- pracovní poměr na dobu neurčitou

Mzda: 150 - 200 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Profese: svářeč

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Ubytování/příspěvek na ubytování