Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojář - vhodné pro absolventy

referenční číslo: 12600 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Jsi absolventem nebo máš pouze základní zkušenosti s programováním? Nevadí Právě takové hledáme. Neváhej, zašli nám svoje CV a my ti dáme práci snů.

Náplň práce

  • Vývoj nového informačního systému
  • Spracovnávání technické domumentace
  • Implementace vyvinutého řešení
  • Implementace změn a nových poždadavků

Požadujeme:

  • Alespoň základní znalosti HTML nebo XML
  • Základy práce s databázemi
  • Znalost jazyka JAVA nebo C/C++ výhodou
  • Logické uvažování
  • Znalost anglického jazkyka na základní komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Možnost realizovat se na jedinečném technologicky vyspělém projektu
  • Práci v příjemném prostředí s nejmodernějšími technologiemi
  • Být součástí tajného vývoje prototypů
  • Možnost cestování po celém světě
  • Stravenky, hrazené cestovné, penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené, notebook, telefon
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha