Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SPEL Manufacturing s.r.o.

Ostatní specialisté v oblasti techniky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11351280762 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Požadujeme: odpovědnost za technicko-organizační přípravu výroby, správa technické dokumentace k jednotlivým výrobkům, kontakt se zákazníkem a zpracování jednotlivých návrhů technického řešení výrobků, přímý kontakt s výrobou a příprava technologických postupů ve výrobě.
Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, uživatelskou znalost práce na PC, znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (čtení technické dokumentace), odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce. Pracovní zkušenosti z obdobné pozice výhodou.
Nabízíme: silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti, samostatnou a tvůrčí práci, profesní růst a pravidelné vzdělávání, odpovídající mzdové ohodnocení, stabilní a příjemný kolektiv, moderní pracovní prostředí.
Kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail