Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Obsluha CNC strojů, laser nebo ohraňovací lis, Praha - finančně velmi zajímavé, možnost ubytování

referenční číslo: B3EB7999 | aktuálnost: 10. 12. 2016

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi zajímavou a dobře placenou práci na okraji Prahy, u velice solidní a stabilní společnosti, s možností zajištění bydlení přímo v místě výkonu práce.

Odpovězte na naši nabídku práce, a můžeme probrat Vaši novou profesní i osobní budoucnost v Praze.

Profil firmy:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost s 25-ti letou tradicí, se sídlem na okraji Prahy, zabývající se:
- kovovýrobou (zpracování tenkých plechů CNC - laser, výsek, ohyb, svařování)
- truhlářskou výrobou (výroba nábytku, dřevěných konstrukcí)
- provozem práškové lakovny

V rámci dalšího rozvoje společnosti a průběžného zvyšování výroby hledáme nové, kvalitní, zkušené, spolehlivé zaměstnance.

Náplň práce:
- obsluha CNC ohraňovacích lisů, laserů nebo vysekávacího lisu (TRUMPF) pro zpracování tenkých plechů (0,8 - 3 mm)

Požadujeme:
- SOU, SŠ vzdělání
- nutnou znalost a praxi v oboru
- samostatnost a aktivitu
- znalost základů práce na PC - výhodou
- nástup možný ihned, dle dohody s vybranými kandidáty

Jsme připraveni respektovat Vaši výpovědní lhůtu v současném zaměstnání.

Jednání s Vámi povedou již přímo pracovníci firmy, rádi Vám zodpovědí veškeré technické i pracovní detaily dané pracovní pozice.

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti ve Zvoli u Prahy
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým
- nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
- směnný provoz
- možnost ubytování v místě pracoviště (vlastní firemní ubytovna)
- pomoc a podporu při stěhování, v případě zájmu
- zajištění stravování, profesního vzdělávání apod.
- práci na velmi moderních, nových strojích
- možnost velmi zajímavého profesního a osobního růstu

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Praha

Region: Česká republika

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha