Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Tišnov

Uklízeči veřejných prostranství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11209730796 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Město Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení 2 pracovních pozic v rámci organizační složky Úklid a údržba města Tišnova - Pracovník úklidu a údržby veřejného prostranství.

Požadavky:
absolvent SOU, SOŠ, samostatnost, loajálnost a časová flexibilita, dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost, řidičský průkaz skupiny B výhodou, praxe a zkušenosti v oboru vítány

Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění.
Nástup dle dohody.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 31.08.2016 písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 Tišnov nebo písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 31.08.2016 - do 17:00 hod., a to v zalepené obálce s textem: "Výběrové řízení - Úklid a údržba města - NEOTEVÍRAT". V přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, ročník narození, místo trvalého pobytu, podpis a telefonní spojení. K přihlášce připojte životopis, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 1 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail