Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior konstruktér – liberecký kraj

referenční číslo: 11089 | aktuálnost: 9. 12. 2016

Máte už nějaký ten pátek praxi v konstrukci? Konstruoval jste jednoúčelové stroje či výrobní linky?
Pak nám nezapomeňte poslat své CV a my Vám zavoláme, abychom Vám řekli víc.

Mezinárodní výrobní společnost, zaměřena na vývoj a výrobu speciálních strojů a výrobních linek, hledá do týmu konstruktérů nového parťáka na pozici:

SENIOR KONSTRUKTÉR – LIBERECKÝ KRAJ (od 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Budete upravovat stávající stroje na přání zákazníka
  • Budete vymýšlet nové linky dle požadavků zákazníka
  • Každý den konstruovat v CAD programu INVENTOR
  • Spolupracovat s týmem konstruktérů a výrobou
  • Budete muset včas dodržovat stanovené termíny

Požadujeme:

  • Ukončené studium v oboru strojírenství na SŠ, VOŠ či VŠ
  • Alespoň 2 roky praxi na pozici konstruktéra
  • Zkušenosti s konstrukčním programem Inventor, případně jiný CAD
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – chtít se dál rozvíjet
  • Dobrého parťáka mezi konstruktéry, který bude zodpovědný i samostatný

Nabízíme:

  • Odpočinete si o jeden týden víc, než je standardem
  • Když Vám to půjde jako po másle, rádi Vás finančně odmění
  • Občasné zahraniční cesty, smlouva na dobu neurčitou
  • Ve firmě si dáte v závodní jídelně dobrý oběd za dobrou cenu
  • Místo výkonu práce: Liberecký kraj, Mladá Boleslav

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha