Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SYNOT W,a.s.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11131280785 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Výborná znalost AJ (slovem i písmem), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, loajalitu, znalost práce na PC (Microsoft Office, Internet) na velmi dobré úrovni, výborná organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, prokázání bezúhonnosti, ŘP sk.B, praxe výhodou. Příprava podkladů pro jednání, vedení kanceláře nadřízeného, překládání obchodních dopisů a textů, tlumočení obchodních jednání (AJ), účastnění se tuzemských i zahraničních služebních cest, organizace schůzek a jednání, komunikace s obchodními partnery, podílení se na řídících a funkčních procesech. Příjemné a moderní pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity. PP s možností prodloužení. Životopisy na e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 500 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail