Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Manipulační dělník/CE ve skladu - Fulnek (100 Kč/hod.)

(referenční číslo: 4-19-218516/JD)

Hledáte práci pouze na ranní směny? Jste manuálně zruční a můžete nastoupit ihned? Neváhejte nás kontaktovat Právě máme volnou pozici manipulanta do skladu.

Náplň práce:

  • vychystávání a třídění zboží
  • manipulace se zbožím
  • práce s paletovým vozíkem
  • další pomocné práce dle potřeb skladu

Pouze RANNÍ směny

Pracoviště: FULNEK

Práce ve VŠEDNÍ DNY

Nástup IHNED

Požadujeme:

  • platný zdravotní průkaz
  • fyzická zdatnost
  • manuální zručnost

Nabízíme:

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 100 Kč / měsíc
Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava, logistika
Typ nabídky: Zaměstnání