Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

G + W, výroba hudebních nástrojů a pomůcek, spol. s r.o.

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10729220732 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Místo výkonu práce: areál Nekotex, Pekařská 3, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: práce se dřevem menších rozměrů pro výrobu dílů pro hudební nástroje a pomůcky, řezání, hoblování, soustružení, broušení, lakování apod. Požadujeme: citlivý a zodpovědný přístup k pracovním úkolům, uvítáme do našeho malého kolektivu téměř rodinného typu nového/novou spolupracovníka/spolupracovnici s přátelskou povahou, máme zájem o dlouhodobou spolupráci (tradice firmy od r. 1993). Nabízíme: věrnostní odměny, možnost zajištění ubytování (garsonka, byt 1+1, byt 1+kk, byt 2+kk). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-19:00 h) anebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 14 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail