Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka obchodu

referenční číslo: S030/010716 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Pro zahraniční technicko-obchodní firmu, pro centrálu poboček této firmy v ČR, pro komunikační podporu k obchodní dodávkám do závodů, odběratelů, hledáme kolegyni, kolegu pro pozici:

Náplň práce

Hlavní náplní Vaší práce na uvedené pozici bude podpora kolegům obchodníkům v komunikaci s oddělení rozvozu zboží a materiálu. Součástí práce bude: zpracování objednávek v systému objednávek dopracování, zpřesnění podkladů pro smlouvy, objednávky sortimentu pro nové či stávající zákazníky komunikace s německou nadřízenou jednotkou – novinky v sortimentu apod. telefonické informace klientům – komunikace s odd. nákupu u zákazníka apod. Požadavky: SŠ vzdělání určitá zkušenost v administrativní pozici, podpoře obchodu apod. zkušenost s telefonováním, případně řešením reklamací apod. situace znalost německého jazyka PC znalost – uživatelsky Nabízíme práci pro zavedenou firmu, evropského výrobce a dodavatele s vybudovaným trhem. Stabilita, rozvojové vzdělávání. Přátelský tým. Moderní pracoviště, kvalitní zázemí.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Profese: asistent/asistentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita