Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí výroby s AJ

referenční číslo: 12455 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Jste rozený strojař a máte několikaletou praxi na pozici vedoucího výroby? Nemáte problém domluvit se anglicky a hledáte ve svém životě novou pracovní výzvu? Máte dobré komunikační a organizační schopnosti? Pak jste člověk, kterého hledáme
Mezinárodní prosperující společnost vypsalo výběrové řízení na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY s AJ

Náplň práce

  • řízení výrobního oddělení
  • zajištění maximální produktivity práce
  • správa systému kvality
  • reportování výsledků výroby a kvality
  • zlepšování standardů výroby

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, technický obor
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi na pozici vedoucího výroby
  • dobré manažerské dovednosti
  • orientaci v metodách výroby – například Kaizen, Lean, FMEA, 8D reporty

Nabízíme:

  • jedinečnou šanci stát se členem skvělého kolektivu
  • nadstandartní finanční ohodnocení
  • závodní stravování a stravenky
  • firemní automobil, mobilní telefon
  • příspěvky na relaxaci, sport nebo jiné kulturní akce
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha