Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr junior

referenční číslo: 7358 | aktuálnost: 29. 9. 2016

Jste člověk schopný pracovat samostatně? Máte vzdělání technického typu? Říkají Vám něco zkratky APQP a FMEA?

Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní dynamická firma působící v Brně hledá nového zaměstnance na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR JUNIOR (25-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Tvorba studií proveditelnosti nových produktů
  • Příprava výrobních dokumentů ( FMEA )
  • Zodpovědnost za přípravu vzorkování a vypracování dokumentace
  • Tvorba návrhů vedoucí ke zlepšování efektivity, logistiky a dalších procesů ve společnosti
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Schopnost tvorby technických výkresů
  • Praxe ve strojírenství
  • Znalost MS Office
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Práci na HPP v dynamické mezinárodní společnosti
  • Školení, jazykové kurzy, semináře
  • Pracovní notebook a telefon
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené po zapracování
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha