Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11254650720 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc hledá nové pracovníky a pracovnice, do sociální služby osobní asistence, ke klientům s tělesným a kombinovaným postižením.

Místo výkonu práce: Litovel, Olomouc a okolí.

Požadavky:
- vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
kurz pracovníka v sociálních službách
- výhodou praxe v sociálních službách, dobrá orientace v Litovli, Olomouci a okolí
- flexibilní časové možnosti, práce i o svátcích a víkendech, dle požadavků klientů
- zodpovědné a spolehlivé jednání, dochvilnost, komunikativnost a aktivní užívání online nástrojů (kalendář, formuláře, email),

Nabízíme:
- finanční odměnu ve výši 75 Kč/hod., příplatek za víkendy a svátky, navýšení po třech měsících - smlouvu ve formě DPP a následně DPČ
- pravidelné supervize a vzdělávání, volnočasové akce Trendu, přednášky, intervize a porady

Pracovní náplň:
- úkony osobní asistence - doprovody, dopomoc s úklidem domácnosti, doprovody, příprava a podání jídla, přesuny z invalidního vozíku, osobní hygiena, společnost
- spolupráce s koordinátorem osobní asistence při plnění povinností, účast na poradách, školeních a supervizích
- výkon služby osobní asistence podle pravidel, postupů a pokynů daných metodikou

V případě zájmu o pracovní místo zašlete strukturovaný životopis a stručný motivační dopis společně se souhlasem s uchováním Vámi poskytnutých údajů po dobu 1 roku na níže uvedené kontaktní údaje. Do předmětu e-mailu nebo na obálku napište OSOBNÍ ASISTENT - výběrové řízení. Kontakt: Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, Bc. Marcel Skýba, DiS.; Lužická 7, 779 00 Olomouc, tel.: 585 754 924, 777 974 455; email: skyba@trendvozickaru.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 75 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha