Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ASTRA MOTOR spol. s r.o.

Technici dispečeři strojírenské výroby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11151190714 | aktuálnost: 21. 9. 2016

První kontakt telefonicky kdykoliv nebo e-mailem

Neumíte si zorganizovat ani váš vlastní čas? Nechce se vám s nikým mluvit? Tak to vás nechceme! Protože my hledáme rozené organizátory s komunikací v malíčku na pozici dispečer výroby!
Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich.
Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou. Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive, Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu již 15 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. A nejen mladé, ale i zkušené - mládí je skvělá věc, ale zkušenosti se sbírají s léty a my to víme a ceníme si toho. www.astramotor.cz

Náplň práce:
Sestavování operativních plánů výroby s důrazem na optimalizaci výrobních kapacit a termínů výroby
Kontrola dodržování operativního plánu
Úprava operativního plánu a jeho koordinace s ostatními odděleními firmy
Zpracování provozní dokumentace, výkazů a evidence
Práce s informačním systémem QI - klíčový uživatel
Práce s programy MS Office (Excel, Outlook, Word) - pokročilá znalost
Práce a součinnost při zvyšování produktivity a efektivity práce
Pravidelné školení a Workshopy

Co nabízíme:
Stabilní a zajímavou práci
Seberealizaci a osobní rozvoj
Nadstandardní pracovní prostředí
Špičkové technologie
Zajištěné stravování
Bonusový motivační program
Skvělý kolektiv a spousty výzev!

Co požadujeme:
Schopnost organizovat a řídit procesy výroby včetně některých kooperací
Technická zdatnost ve strojírenství, znalost strojírenských technologických postupů, znalost čtení výkresové dokumentace
Zkušenosti s podobnou pozicí ze strojírenské firmy zaměřené spíše na kusovou a malosériovou výrobu
Znalosti práce s PC (IS, MS OFFICE) na pokročilé úrovni, znalosti IS QI velkou výhodou
Zkušenosti s LEAN PRODUCTION velkou výhodou
Logické myšlení
Vysoká spolehlivost, samostatnost a přirozenou autoritu
Vyšší odborné nebo úplné střední odborné vzdělání s maturitou strojírenského směru
Řidičský průkaz skupiny B

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha