Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ENDL + K a.s.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9541430706 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Hledáme nadšené a zapálené kuchaře s praxí. Žijete pro to, abyste mohl/a vařit? Nový, moderní a luxusní Resort Hodolany v Olomouci hledá nové kuchaře pro nepřetržitý provoz kuchyně.

Hledáme Vás, pokud: jste precizní, dochvilný, tvořivý a máte smysl pro detail a profesionalitu, rád se učíte nové postupy, rád na sobě pracujete a zlepšujete se, jste flexibilní, komunikativní a teamový hráč, máte praxi alespoň dva roky.

Nabízíme: příležitost zdokonalovat se v oboru, který je vaším životem, zázemí luxusní restaurace, velký prostor pro uplatnění vašich profesních a osobních kvalit.

V případě zájmu o tuto pozici reagujte prostřednictvím odpovědního formuláře, do kterého nezapomeňte vložit Váš životopis. První kontakt POUZE mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail