Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Strojírenští kovodělníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10613700716 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Nabízíme práci na pozici Strojírenského dělníka v Českých Velenicích.

Náplň práce:
- obsluha jednoúčelových strojů
- práce na lisovně
- montáž komponentů
- manipulace s materiálem

Požadované dovednosti:
- vyučení nebo praxe ve strojírenské výrobě
- důslednost a technická zdatnost
- samostatnost
- zodpovědný přístup k práci
- manuální zručnost

Nabízíme:
- nástup možný ihned po absolvování lékařské prohlídky
- možnost ubytování
- práci vhodnou spíše pro muže
- při šikovnosti profesní postup
- stabilní dobře ohodnocenou práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavé finanční ohodnocení - os. ohodnocení až 30%, měsíční prémie za docházku
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu mimo zajištěnou trasu – z JH a N. Bystřice zdarma
- příspěvek na penzijní připojištění a další zaměstnanecké výhody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis na cvcb@bohemia-manscraft.cz. Do předmětu uveďte Strojirensky delnik, kod C56113.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 14 500 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Bohemia Manscraft, spol. s r.o., Pavla Čiháková, cvcb@bohemia-manscraft.cz, +420 608 822 658