Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TRUMPF Liberec, spol. s r.o

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11492850710 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Pracovní náplň:
- Samostatná tvorba projekční a výkresové dokumentace v oblasti elektro.
- Technická analýza
- Zapracování změn do projektové a výkresové dokumentace.
- Optimalizace stávajících zapojení vzhledem k požadavkům zákazníka a el. norem (celosvětově).
- Zpracovávání předběžných kalkulací a technických podkladů.
- Testování nových produktů a vyhodnocování výsledků.
- Spolupráce s oddělením prodeje - funkce technického konzultanta pro prodej, výrobu a nákup.
- Spolupráce s ostatními konstrukčními kancelářemi koncernu TRUMPF.
Nabízíme:
- HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti se sídlem v liberecké Průmyslové zóně – jih.
- Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu.
- Jazykové kurzy.
- 5 týdnů dovolené.
- Závodní stravování s příspěvkem.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- 13. a 14. plat.
- Systém dalších finančních i nefinančních benefitů.
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnické oblasti (ideální zaměření - konstruktér elektro, projektant elektro).
- Praxe na obdobné pozici.
- Znalost MS Office, E-plan, E3, SAP – výhodou.
- Komunikativní znalost NJ nebo AJ.
- Vyhláška 50/1978 Sb.
- Schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu.
- Analytické schopnosti, pečlivost, tvořivost, zodpovědnost.
- Aktivní přístup.
- Řidič

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 33 500 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

TRUMPF Liberec, spol. s r.o, Kamila Gajdáčková, personalista, personal@cz.trumpf.com, +420 482 365 202