Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Pomocné práce při přestavbě prodejny - 110 Kč/hod.

referenční číslo: 7871 | aktuálnost: 20. 1. 2017

Pro novou pobočku významného obchodního řetězce s nábytkem, hledáme šikovné brigádníky na výpomoc při závěrečných úpravách prodejny před jejím otevřením. Náplní práce bude montáž/demontáž nábytku, polic, regálů, příprava výstavních ploch, doplňování zboží s obsluhou paletového vozíku a další pomocné práce. Termín brigády je od 23.01.2017 do 28.02.2017, možnost menších odchylek v závislosti na průběhu přestavby. Pracovní doba je: PO-PÁ v čase 7:30-19:00. Upřednostníme uchazeče, kteří mohou odpracovat celý termín brigády, minimálně je nutná docházka 3x-4x týdně. Tato pracovní nabídka je svou povahou vhodnější pro muže.

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík
- minimální věk 18 let
- pravidelnou docházku v požadovaném termínu brigády
- nástup od 23.01.2017

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení 110 Kč/hod.
- pracovní doba: PO - PÁ, víkendy jsou volné
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- příležitost podílet se na budování nové prodejny před jejím otevřením

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail