Typ nabídky

Minimální mzda

Robotik - elektronik

referenční číslo: B2AA19DB | aktuálnost: 25.06.2019

Tawesco Automotive s.r.o.

Výrobní společnost dodávající lisované a svařované komponenty pro automobilový průmysl přijme do svého týmu nové spolupracovníky.

Co Vás čeká

Kandidát bude součástí týmu provozních elektrikářů, jejichž hlavním úkolem je údržba, preventivní údržba a opravy na výrobních zařízeních firmy, tj.robotizovaná lisovací linka a automatizovaná svářecí pracoviště.

Další důležitou činností bude optimalizace výrobního procesu, tj. seřizování parametrů stroje např. robotových trajektorií, parametrů sváření popř. drobné úpravy v PLC.

Po zaučení bude uchazeč pracovat s bodovými svářecími automaty (seřízení, údržba), s upínacími přípravky (mechanika, pneumatika), s roboty Fanuc, Kuka, úpravy programu Simatic atd.

Co od Vás očekáváme

  • vyučení v oboru elektrikář
  • znalost programování svařovacích robotů Kuka, Fanuc
  • znalost programu Simatic výhodou
  • výbornou znalost práce na PC
  • orientace v elektro-dokumentaci
  • vyhláška 50/78 Sb. min. §6
  • manuální zručnost
  • základní znalosti pneumatiky
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost

Co nabízíme

  • práci ve třísměnném provozu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • zaškolení, možnost profesního růstu

Místo pracoviště: Jirenská 1500, Úvaly, 25082

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: technik ve strojírenství, technik údržby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy