Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11099370792 | aktuálnost: 13. 7. 2016

Do našeho moderního provozu prádelny na dvou až třísměnný provoz hledáme spolehlivého pracovníka. V době zaškolení je pružná pracovní doba, které trvá přibližně 3 - 6 měsíců, během kterého si osvojíte rutinní kroky na prádelně od praní, sušení, mandlování, skládání a expedici prádla.

Mzda v rozpětí 17.500,- až 21.000,- Kč. Vzhledem k práci ve třísměnném provozu a možným nočním směnám, o víkendu, popř. ve svátek se k základní mzdě připočítávají příplatky - 10% víkendová a noční směna, 100% práce ve svátek.

Požadujeme, flexibilitu, organizační schopnosti, čistý výpis z rejstříku trestů. Práce v Českých Budějovicích, v blízkosti MHD, moderní technologie, benefity (pracovní oděv,příspěvek na stravu).

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nás neváhejte kontaktovat na naší bezplatné personální lince 800 100 126 nebo nám napište na job@kvalita.com.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední

Mzda: 17 500 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail