Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Diecézní katolická charita Hradec Králové

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11183290730 | aktuálnost: 30. 7. 2016

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE
- PP na dubu určitou 1 rok, nástup září 2016
- Požadujeme: VŠ vzdělání - Bc. nebo Mgr. - zaměření na sociální oblast (dle zák. č. 108/ 2006 Sb.); schopnost pracovat v týmu; znalost práce na PC; komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, organizační schopnosti; řidičský průkaz skupiny B; bezúhonnost - nutno doložit; zdravotní způsobilost- nutno doložit; schopnost komunikace minimálně v anglickém jazyce; praxe v oboru vítána
- Nabízíme: práci na celý úvazek v oblasti poradenství a asistenčních služeb pro cizince a uprchlíky; příjemné prostředí a dobrý kolektiv; možnost dalšího vzdělávání; smysluplnou práci; starvenky
- Motivační dopis je povinnou součástí pro zařazení do výběrového řízení.
Své životopisy a motivační dopisy zašlete nejpozději do 31. 8. 2016 e-mailem na adresu: jan.koci@hk.caritas.cz s označením předmětu "VŘ - sociální pracovník"
nebo poštou na adresu: Diecézní katolická charita Hradec Králové, Velké náměstí 37, 500 01 Hradec Králové (obálku označte "VŘ - IC").

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail