Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici PLC specialisty.

PLC specialisty

referenční číslo: B20BDD53 | aktuálnost: 21. 12. 2016

Hlavní náplní Vaší práce bude programování zařízení PLC, zjišťování příčin závad a návrh jejich trvalých odstranění. Dále koordinace jednotlivých projektů od vývoje až po výrobu. Součástí pracovní agendy je i nastavení a optimalizace technologických postupů. Chcete být začleněn jak do údržby, tak do vývoje? Rádi Vás s pozicí seznámíme.

Požadujeme:

- Znalost programování PLC a HMI Mitsubishi, Siemens 7 či jiného – výhodou
- Znalost programování VB 6.0, C/C++, SQL, SCADA, EAGLE – výhodou
- Znalost průmyslových komunikací
- Práce s technickou dokumentací

Nabízíme:

Nabízíme Vám práci v dynamické mezinárodní společnosti s možností osobního i profesního rozvoje a s odpovídajícím finančním ohodnocením. Samozřejmostí je i atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (včetně 13. a 14. platu). Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mail. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

V případě, že se neozveme do 14 dní, rádi se s Vámi spojíme v případě dalších nabídek.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail