Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor/Analytik - PHP/html5

referenční číslo: B2095A66 | aktuálnost: 02.05.2017

Alternetivo s.r.o.

Jsi analyticky smýšlející člověk s nadhledem a schopnostmi programovat/analyzovat technologie HTML5 a PHP? Máš zájem pracovat na projektech spojujících síťové technologie se softwarovým světem?

Náplň práce

Chceš být součástí úspěšného českého start-up projektu, který má ambice dobýt svět? Začni žít svůj sen ihned a ozvi se nám.

Co nabízíme:
- Práci na softwarových řešeních překračujících rámec ČR
- Práci na zajímavých a rozsáhlých projektech v operátorském i enterprise prostředí
- Každodenní praxi s nejnovějšími síťovými technologiemi (vlastní kompetenční centrum)
- Možnost osobního i znalostního růstu
- Nezávislost na lokalitě, využíváme výhod kolaboračních systémů a vzdálené spolupráce
- Dynamický kolektiv pracující týmově
- Zaměstnanecké výhody
- Ohodnocení odpovídající přínosu jednotlivce

Požadujeme

Co očekáváme:
- Chuť věcem porozumět a posouvat se dál
- Analytický způsob myšlení a práce
- Min. střední znalost HTML5, PHP, SQL, JavaScript
- Znalost platformy linux, skriptováni
- Orientace v základních síťových principech
- Samostatný a iniciativní přístup k práci
- Schopnost komunikace se zákazníkem
- Min. mírně pokročilá znalost anglického jazyka
- Řidičské oprávnění sk. B

Co oceníme (není podmínkou nutnou):
- Znalost Nette framework, AJAX, JSON
- Zkušenost/hlubší znalost síťového prostředí/protokolů
- Znalost/zkušenost z provozu serveru Apache
- Znalost práce s grafikou, příp. grafický cit
- Reference na komplexní web/app projekty

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor, softwarový inženýr

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Absolventy, Studenty