Grafton Recruitment s.r.o.

Mistr montáže - příležitost pro absolventy

(referenční číslo: 16-21-197614/JD)

Považujete se za Iron mana? Déšť, vítr ani sucho Vás nemůže zastavit na cestě k dokončení důležitého úkolu? Rádi cestujete a nemáte problém komunikovat s kýmkoliv? Pošlete mi svůj životopis

Vaše náplň práce bude:

  • Organizování a koordinace činností podřízených zaměstnanců na montáži
  • Odpovědnost za plnění termínů zakázek, dílenského plánování a splnění plánu
  • Dohlížení na dodržování technologických a pracovních postupů
  • Záruční servis

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzděláni ve strojírenství
  • Požadovaná praxe: max 1 - 2 roky
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost točivých strojů
  • Ochota často cestovat
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, iniciativa, rozhodnost
  • Osobnostní předpoklady pro vedení týmu
  • Samostatnost a odpovědnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

Benefity:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Možnost osobního růstu a rozvoje
  • Jazyková vzdělávání a další benefity
  • Možnost cestování do zahraničí
  • Profesní růst

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání