Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Slezské zemské muzeum

Knihovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11196330731 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Požadované kvalifikační předpoklady: Ukončené magisterské nebo bakalářské studium oboru Knihovnictví a informační věda, znalost práce s AKS včetně výpůjčního protokolu, min. dvouletá praxe v oboru.
Další požadavky: schopnost poskytování knihovnických a bibliografických, referenčních a informačních služeb ve specializované knihovně, schopnost samostatné práce při organizaci a správě specializované studovny v knihovně, zpracovávání dílčích úkolů při přípravě a realizaci revizí, vyřazování a ochraně knihovního fondu, ochota se nadále zdokonalovat a vzdělávat v oboru, velmi dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, důslednost, přesnost, spolehlivost, trpělivost, osobní zodpovědnost.
Plat: 10. plat. třída (14 530 - 21 870 Kč), po zapracování možnost osobního ohodnocení dle dosažených pracovních výsledků, HPP na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru, nástup možný od 1.10.2016 popř. dle dohody.
Povinné přílohy přihlášky: profesní životopis, motivační dopis, bezúhonnost doložená výpisem z Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce), kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
Přihlášky zasílejte poštou v zalepené obálce s uvedením zpětné adresy, s označením na obálce "Výběrové řízení: knihovník - knihovnice" nejpozději do 12.8.2016 do 12. hod., nebo doručte osobně (rozhoduje datum podání) na adresu Nádražní okruh 31, 746 0, Opava.
Termín pohovoru: Uchazeči o toto pracovní místo budou pozváni k pohovoru před výběrovou komisi. Uzávěrka příjmu přihlášek do výběrového řízení je 12.8.2016 do 12. hod. Termín pohovoru bude vybraným uchazečům oznámen nejpozději do 19.8.2016.
Případné dotazy Vám písemně zodpoví vedoucí knihovny Bc. Dagmar Kufová, e-mail: kufovad@szm.cz. Vyrozumění o výsledku výběrového řízení bude uchazečům podáno písemně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 14 530 - 21 870 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail