Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EU - Grand, s.r.o.

Realitní makléři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11115470755 | aktuálnost: 17. 9. 2016

Náplň práce bude:
- zajišťování prodeje a pronájmů nemovitostí
- prohlídky u klienta
- uzavírání smluv
- poradenství klientům v oblasti realit
- spolupráce v týmu zkušených kolegů
- zpracování informací v interním systému

Nabízíme: z počátku uzavření dohody o pracovní činnosti s možností vzniku pracovního poměru.

Zaměstnanecké výhody, benefity:
- pravidelný příjem až 20.000,-Kč
+ vyplácení záloh
+ provize z prodeje až 55%
- provize za zprostředkování, provize z hypoték, provize za doporučení nemovitosti či klienta
- propracovaný systém vzdělávání včetně absolvování realitní akademie zakončené
- certifikovanou zkouškou
- Možnost využití firemní SIM karty
- Podpora právního oddělení ZDARMA
- Marketingová podpora ZDARMA
- podpora týmu asistentek
- motivující nadstandardní výdělky
- pravidelné soutěže
- účast na firemních akcích
- plně vybavená moderní kancelář

Výhodou je bydliště v lokalitě.

Společnost EU-Grand byla založena v roce 2004, hlavní činností společnosti EU-Grand s.r.o. je zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Nově naše společnost v reakci na stávající realitní trh zavedla novou službu - přímý výkup nemovitosti. Výkup je určen pro klienty, kteří z vážného důvodu na prodej opravdu spěchají a nemají možnost čekat několik týdnů na zprostředkování prodeje své nemovitosti. Jedním z mnoha dalších důvodů je exekuční řízení, zástavní práva, výhodná koupě jiné nemovitosti apod. Více o společnosti naleznete na www.vdfreality.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 15 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha