Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bombardier Transportation Czech Republic, a. s.

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11385220771 | aktuálnost: 14. 10. 2016

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel.

Pracovní náplň
- velkoplošné nátěry základním nátěrem, mezivrstvou, vrchním nátěrem, konečné plošné lakování, vrchní lak
- základní a vrchní nátěry konstrukčních prvků
- odstraňování přetoků a zbytků barvy
- opravy vad finálního nátěru včetně laku
- měření vrstvy nátěru, mřížková zkouška, měření lesku
- vystříkávání dutin

Požadujeme
- vyučení v oboru lakýrník (výhodou)
- praxe v oboru minimálně 2 roky

Nabízíme
- Dobře placenou práci (110 Kč/hod., příplatky za práci v nepřetržitém provozu)
- Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
- Roční výkonnostní odměnu
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění
- Možnost dalšího profesního růstu
- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding

Kontakty
- Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: vase.prace@cz.transport.bombardier.com
- Telefon na personální oddělení: 487 802 607 nebo 487 802 602, mobil č. : 778 421 464
- Adresa:
Bombardier Transportation Czech Republic a.s., Svatopluka Čecha 1205, 470 01 Česká Lípa

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 110 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha