Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Eden Europe, s.r.o.

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11464060722 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou.
VŠ vzdělání, možno absolvent. Aktivní znalost práce v Autodesk Inventor na vyšší úrovni, angličtina slovem i písmem, aktivní znalost práce v MS Office, ŘP sk. B, ochota cestovat, praxe s regálovými systémy vítána.
Náplň práce: zodpovědnost za přípravu výkresové dokumentace a technických podkladů k novým projektům, práce ve firemním informačním systému a koordinace činnosti s ostatním odděleními společnosti.
Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, neomezený paušál pro soukromé účely, mladý kolektiv.
Týdenní pracovní doba 37,5 hod.
První kontakt na e-mail. adrese: patrik.hromadka@eden-eu.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha