Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Státní fond životního prostředí České republiky

Státního fondu životního prostředí ČR vyhlašuje výběrové řízení na služební místo Odborný rada – Právník/-čka v Odboru právním

Odborný rada – Právník/-čka v Oddělení I. v Odboru právním

referenční číslo: B15E72F4 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Náplň služební činnosti:

• zadávání veřejných zakázek administrativních SFŽP ČR z pozice zadavatele
• kontrola veřejných zakázek administrovaných žadateli/příjemci podpory, jež jsou refundovány z Evropského strukturálního a investičního fondu (OPŽP);
• poskytování metodicko – právní podpory v oblasti resortní i vnitřní normotvorby;
• příprava obchodních, občanskoprávních a jiných listin;
• poskytování právního poradenství ostatním útvarům SFŽP ČR;
• zastupování zaměstnavatele před správními a jinými orgány;
• výkon dalších činností souvisejících s administrací dotačních programů SFŽP ČR, zejména OPŽP.

Požadujeme:

Požadavky na pozici naleznete na stránkách SFŽP: https://www.sfzp.cz/clanek/810/3070/odborny-rada-pravnik--cka-v-oddeleni-i-v-odboru-pravnim/

Nabízíme:

- služební poměr na dobu určitou do 31. 12. 2018;
- perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí;
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje;
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna (sick days), stravenky, FKSP, notebook, mobilní telefon);
- služební místo je zařazeno do 13. platové třídy.

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Justice, právo, legislativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha