Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

LB Cemix, s.r.o.

Obsluha strojů na výrobu stavebních hmot

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11790620728 | aktuálnost: 30. 11. 2016

OBSLUHA VELÍNU - OPERÁTOR/KA VÝROBY - místo výkonu: Loděnice. Upřesňující info: - PP na dobu určitou s možností prodloužení a potřebou prodloužení, - ke mzdě 20% prémie, - 3směnný provoz či turnusové služby. Náplň práce: - organizace a vedení výrobní směny, - obsluha výrobní linky na výrobu maltových směsí. Nabízí se: - dobré platové ohodnocení, - přípsěvek na dovolenou, - 13. plat, - stravenky, - 5 týdnů dovolené. Požadavky: odbornost - slaboproud, vyhláška 50 § 6, pracovitost, zodpovědnost, schopnost a chuť učit se novým věcem, průkaz VZV výhodou. Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, zaměstnanecké benefity. Kontakt: tel. či e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 120 - 130 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

LB Cemix, s.r.o., Miroslav Sejkora, miroslav.sejkora@cemix.cz, +420 606 639 565

Odpovědět na inzerát