Typ nabídky

Minimální mzda

Technik / Elektrotechnik / Údržbář - nástupní bonus 10 000 Kč– GR

referenční číslo: B14A7517 | aktuálnost: 12.02.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Hledáme posilu do týmu techniků, udržujících v provozu strojní park firmy (montážní a balicí stroje pracující v PLC systému).
Máte-li vzdělání v oboru elektro nebo zámečnickém a cit pro technické záležitosti, rádi Vás zařadíme do výběrového řízení

Požadujeme

  • technické myšlení, elektrotechnické nebo zámečnické vzdělání
  • alespoň částečnou znalost mechaniky, elektroniky, pneumatiky
  • znalost anglického nebo německého jazyka (alespoň mírně pokročilá úroveň)
  • schopnost pracovat a jednat konstruktivně pod tlakem, spolupracovat a podílet se na vytváření spolupráce
  • přesnost, pečlivost
  • ideálně praxi v oboru alespoň 2 roky / nebo manuálně zručný a zodpovědný absolvent

Nabízíme

  • smlouvu na HPP
  • NÁSTUP DO KMENOVÉHO STAVU KLIENTA
  • možnost pracovat pro významného světového, úspěšného a stabilního zaměstnavatele a podílet se na jeho rozvoji v plzeňském regionu
  • profesní růst spolu s růstem společnosti
  • firemní autobus ke směnám
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • firemní akce
  • dobré finanční ohodnocení, roční odměny
  • placené přesčasy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování

V případě rychlého nástupu (do 14 dnů) možnost získání nástupního bonusu 10.000,-Kč

Zaujala Vás tato pracovní nabídka, kontaktujte nás:
marcela.sudikova@adecco.com; tel: 724 611 613

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč

Místo pracoviště: Plzeň/Štěnovice

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, nástrojář, technik údržby, údržbář, zámečník, mechanik, nástrojař, technik přípravy výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy