Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Český Aeroholding, a.s.

Právník

referenční číslo: B12B82B8 | aktuálnost: 29. 8. 2016

Náplň práce:

Právní podpora společnosti zejm. v oblasti občanského a obchodního práva
Zajímavá agenda se zaměřením na smluvní závazky, právo obchodních korporací, právo nemovitostí a právo duševního vlastnictví
Psaní a připomínkování dokumentů, zejm. smluv, stanovisek, zpráv pro orgány společnosti
Právní podpora ostatních oddělení společnosti (účast na jednáních, zapojování do projektových týmů)
Agenda související s letectvím (záležitosti spojené s provozem letiště)

Požadujeme:

VŠ obor právo (ukončené vysokoškolské vzdělání v ČR)
Praxe alespoň 2 roky v advokacii nebo 3 roky na pozici podnikového právníka
Zkušenosti v oblasti závazkového práva, práva obchodních korporací (akciové společnosti) a práva nemovitostí,
Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem, včetně právní terminologie
Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Outlook, ASPI)
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Aktivní a pozitivní přístup, flexibilita a ochota učit se novým věcem
Velmi dobré komunikační a stylistické schopnosti

Nabízíme:

Zázemí velké společnosti
Náročnou a odpovědnou práci v atraktivním prostředí letecké dopravy
Odpovídající mzdové ohodnocení dle vykonané práce
Pružnou pracovní dobu
Další nadstandardní benefity (zaměstnanecké stravování, parkování na letišti, kurzy anglického jazyka, 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeteria v hodnotě 17 000 Kč ročně a spoustu dalších)

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Český Aeroholding, a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Místo pracoviště: Praha 6

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa

Specializace: právník

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha