Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer nákupu s AJ/NJ

referenční číslo: 12333 | aktuálnost: 30. 9. 2016

Jste zkušeným manažerem z oblasti logistiky či nákupu z výrobní firmy? Ovládáte zároveň anglický nebo německý jazyk?

Pak pro Vás máme jedinečnou pracovní příležitost Zašlete nám svůj životopis na pozici:

MANAŽER NÁKUPU s AJ/NJ

Náplň práce

  • Organizace nákupu materiálu a dílů
  • Vedení týmu skladového hospodářství
  • Spolupráce se zahraniční centrálou
  • Rozvoj týmu podřízených
  • Reporting managementu společnosti

Požadujeme:

  • 5 let praxe na pozici manažera nákupu, integrální logistiky
  • VŠ vzdělání technického zaměření velkou výhodou
  • Znalost AJ nebo NJ jazyka na pokročilé úrovni
  • Schopnost vést a rozvíjet tým podřízených

Nabízíme:

  • Možnost rozvíjet svoji kariéru v mezinárodní firmě
  • Manažerskou pozici klíčového zaměření
  • Bonusy ke mzdě
  • Služební vozidlo
  • Služební telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce v Olomouckém kraji

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha