Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka bytového oddělení v odboru majetku a investic

referenční číslo: B105C528 | aktuálnost: 28.06.2019

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení pracovního místa.

Náplň práce

Městská část Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici referent/ka bytového oddělení v odboru majetku a investic. Veškeré požadavky k výběrovému řízení a pro výkon funkce jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 2 a současně na webových stránkách www.praha2.cz v rubrice volná místa. Přihlášku spolu s požadovanými doklady zasílejte do 21.6.2019. Nabízíme nástupní plat v platové třídě 8, 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna, stravenky v hodnotě 100,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, pravidelná školení.

Požadujeme

Středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, (zaměření na sociální problematiku je výhodou). Komunikační a organizační schopnosti, flexibilita a spolehlivost. Dobrá znalost MS Office.

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou, zařazení v platové třídě 8, Po zkušební době osobní příplatek, další zaměstnanecké benefity.

Mzda: 30 000 Kč

Místo pracoviště: Nám. Míru 20/600, Praha 2, 12039

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent odboru státní správy

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Absolventy