Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Národní památkový ústav

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11390550727 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Místo dokumentátora je určeno pouze pro absolventy gymnázia nebo střední či vyšší školy ekonomické (do 25 let věku) nebo vysoké školy ekonomické (do 30 let věku), kteří mají max. 2 roky od ukončení studia a za tyto 2 roky nezískali žádnou praxi v oboru, nebo mají praxi v oboru max. 5 měsíců.
- náplní práce bude zpracování dat v knihovním systému Tritius a jiné administrativní práce na Oddělení evidence, dokumentace a informačních systémů. Výše platu bude stanovena dle dosaženého stupně vzdělání. PD: osmihodinová pracovní doba je pružná s pevně stanovenou dobou na pracovišti 8:30-13:30 hod.
- benefity: stravenky, 25 dní dovolené
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: krejcirova.jana@npu.cz do 30.9.2016. Začátkem října proběhne výběrové řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 14 700 - 16 200 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail