Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Vedoucí prvovýroby (P3660)

referenční číslo: B0F8D260 | aktuálnost: 10. 7. 2016

Řídit úseky sléváren Al a Zn, apretace a lisovny, spoluvytváření strategií výroby a odpovědnost za plnění výrobního plánu, koordinace využití výrobních technologií a strojních kapacit, plánování a řízení lidských zdrojů (více než 100 podřízených), optimalizace výrobních nákladů, dodržování standardů kvality a bezpečnosti práce, implementace a dodržování zásad štíhlé výroby, spolupráce při hledání a zavádění nových technologií, podílení se na preventivní i operativní údržbě strojního zařízení při zachování plynulého toku výroby, podpora profesního vzdělávání svých podřízených a prohlubování své odborné znalosti.

Požadujeme:

M/Ž, SŠ/VŠ vzdělání technického směru, znalost alespoň jednoho světového jazyka vítána, minimálně 5 let praxe ve výrobě, alespoň 3 roky praxe ve vedení početnějších týmů zaměstnanců, orientace v technologii lisování kovů a/nebo tlakového lití hliníku a zinku, znalost základních principů štíhlé výroby, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, technické myšlení, cílevědomost, schopnost rychlého rozhodování, odolnost vůči stresu, schopnost práce pod tlakem, aktivitu při zlepšování procesů a inovaci výrobních zařízení, dobrou znalost práce na PC.

Nabízíme:

Profesionální technické zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě.
Vedení několika pracovních kolektivů a spolupráci s týmem odborníků. Možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace. Motivující finanční ohodnocení. 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní fond nebo životní pojištění a další benefity.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail