Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fatra, a.s.

Ostatní technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11182230714 | aktuálnost: 29. 7. 2016

Pracovní náplň: obsluha GC/MS a péče o laboratorní zařízení, jejich nastavení, kalibrace, opravy a servis; zpracování metodik pro měření laboratorními přístroji a určování standardizovaných postupů; provádění analýz a zkoušek surovin a výrobků, zpracování protokolů a zpráv; řešení vzniklých problémů ve výrobě, podpora technické přípravy výroby a útvaru jakosti; účast na odborných seminářích a konferencích.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání obor polymerní materiály – zaměření na výrobu plastů podmínkou (případně jiné technické vzdělání a dlouholetou praxi v oboru plastů); zkušenost s prací v laboratoři, výhodou je obsluha laboratorních zařízení např. DSC, GC-MS, FT-IR, TGA atd.; základní znalost angličitny výhodou; proaktivní přístup, odolnost vůči stresu, komunikativnost; řidičský průkaz B.
Nabízíme: profesní seberealizaci v úspěšné obchodně-výrobní společnosti; výhody sociálního programu společnosti a koncernu Agrofert.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail