Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Vlasta Hrubá

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9272630708 | aktuálnost: 5. 8. 2016

SŠ, vhodné i pro absolventy, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, organizační schopnosti, samostatnost, předchozí zkušenost na podobné pozici výhodou, uživatelská znalost PC (MS Office, internet), mzda od 70Kč/hod., Pracovní náplň: aktivní navolávání schůzek vybraným obchodníkům, práce s databází stávajících klientů v rámci daného regionu, plánování a koordinace pracovních kalendářů vybraným obchodníkům, vyhodnocování uskutečněných telefonátů a jejich zaznamenávání do interního systému, pravidelné zasílání informací.1-směnný provoz, dohoda o provedení práce, prac. úvazek zkrácený - 35 hodin/týden, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Hrubá Vlasta, e-mail: vlasta.hruba@mpss.cz, nahlášeno 6.6.2016. Aktualizace 4.8.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 70 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail