Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Obchodní specialista v logistice – MKD #7457047 (Praha, CZ)

referenční číslo: 7457047 | aktuálnost: 20. 10. 2016

hledá pro svého klienta, významnou logistickou společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

OBCHODNÍ SPECIALISTA v LOGISTICE – MKD

Popis pozice / Náplň práce:

·              Aktivní vyhledávání nových zákazníků v ČR i zahraničí – MKD zaměřeno na FTL

·              Samostatné vedení obchodních jednání

·              Vytváření cenových nabídek

·              Analýza trhu a potřeb zákazníků

·              Pravidelný reporting vedení společnosti

Náš klient požaduje:

·              SŠ/VŠ vzdělání, ideálně z oblasti dopravy

·              Prokazatelné obchodní zkušenosti v logistické společnosti - podmínkou

·              Znalost prostřední MKD se zaměřením na FTL (nikoli sběrku)

·              Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni - komunikativní

·              Výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti

·              Pokročilou znalost práce na PC

·              ŘP sk. B a ochotu cestovat

Náš klient nabízí:

·              Zázemí prosperující společnosti a výborný pracovní kolektiv

·              Samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace

·              Vysoce motivující finanční ohodnocení a neomezené bonusy

·              Služební automobil, mobilní telefon a notebook i k soukromému užití

·              Práci na HPP a smlouvu na dobu neurčitou

·              Nástup možný ihned

·              Místo výkonu: Praha + celá ČR

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „mám zájem“.

Pro případné otázky kontaktujte paní Mgr. Nikolu Drábkovou pod +420 725 790 750 nebo na emailu nikola.drabkova@peopleconsulting.cz .

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů

do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování

Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí

až do jeho odvolání písemnou formou.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha