Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní specialista v logistice – MKD #7457047 (Praha, CZ)

referenční číslo: 7457047 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, významnou logistickou společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

OBCHODNÍ SPECIALISTA v LOGISTICE – MKD

Popis pozice / Náplň práce:
·              Aktivní vyhledávání nových zákazníků v ČR i zahraničí – MKD zaměřeno na FTL
·              Samostatné vedení obchodních jednání
·              Vytváření cenových nabídek
·              Analýza trhu a potřeb zákazníků
·              Pravidelný reporting vedení společnosti

Náš klient požaduje:
·              SŠ/VŠ vzdělání, ideálně z oblasti dopravy
·              Prokazatelné obchodní zkušenosti v logistické společnosti - podmínkou
·              Znalost prostřední MKD se zaměřením na FTL (nikoli sběrku)
·              Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni - komunikativní
·              Výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
·              Pokročilou znalost práce na PC
·              ŘP sk. B a ochotu cestovat

Náš klient nabízí:
·              Zázemí prosperující společnosti a výborný pracovní kolektiv
·              Samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace
·              Vysoce motivující finanční ohodnocení a neomezené bonusy
·              Služební automobil, mobilní telefon a notebook i k soukromému užití
·              Práci na HPP a smlouvu na dobu neurčitou
·              Nástup možný ihned
·              Místo výkonu: Praha + celá ČR

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „mám zájem“.

Pro případné otázky kontaktujte paní Mgr. Nikolu Drábkovou pod +420 725 790 750 nebo na emailu nikola.drabkova@peopleconsulting.cz .

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů
do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování
Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí
až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní