Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Nákupčí - elektro a strojírenské komponenty

referenční číslo: 12528 | aktuálnost: 20. 11. 2016

Máte víceletou praxi v nákupu ve výrobní strojírenské nebo automotive společnosti a dokážete využívat anglický jazyk?

Pak tu máme příležitost právě pro Vás

Významná společnost působící v oblasti strojírenství hledá posilu do svého týmu pro strategický nákup na pozici:

NÁKUPČÍ - ELEKTRO a STROJÍRENSKÉ KOMPONENTY

Náplň práce

  • zajišťování nákupu svěřených komodit
  • výběr nových dodavatelů
  • cenové kalkulace
  • příprava smluv a objednávek
  • optimalizace nákupního procesu
  • spolupráce s dalšími odděleními napříč společností
  • reporting nákupu vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi se strategickým nákupem komodit v oblasti elektro či strojírenství
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • orientaci v technické dokumentaci
  • zodpovědnost, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvky na jazykové kurzy
  • příspěvky na penzijní či životní pojištění
  • mobilní telefon, notebook
  • lokalita: Plzeň

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha