Typ nabídky

Minimální mzda

Amazon opět nabírá Nastupte s Adecco ihned - 125 Kč/hod.

referenční číslo: B0DF7E83 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Adecco jako hlavní HR partner společnosti Amazon pro nábor do distribučního centra nyní hledá stovky nových kolegů Pojďte si vydělat do Amazonu, nyní s novou vyšší mzdou 125 Kč/hod + další bonusy a příplatky

svozová doprava zdarma - vlakem i autobusem

Pro více informací volejte zdarma naši náborovou linku 800 100 500 (PO-NE, 8:00 – 20:00) nebo navštivte naši stránku www.hezkaprace.cz

Náplň práce

• Jednoduchá práce ve skladu - příjem, evidence, balení, nebo expedice zboží
• Práce se čtečkou čárových kódů
• Jiné skladové práce

Požadujeme

Vaše vzdělání nehraje roli. Rozhodující je pro nás následující:

• Chuť pracovat a vydělat si zajímavé peníze
• Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
• Dochvilnost a spolehlivost
• Dobrý logický úsudek a schopnost se rychle rozhodovat
• Trestní bezúhonnost, věk min 18 let

Nabízíme

- FIXNÍ MZDA 125 KČ/HOD + AŽ 10% BONUS + PŘÍPLATKY
- Dlouhodobá práce na HPP
- 4 dny práce, 3 dny volna
- 5 týdnů dovolené
- DOPRAVA DO PRÁCE ZDARMA (autobus a vlak)
- Obědy za 25 Kč
- káva, čaj a voda zdarma
- zvýhodněný tarif od Vodafone
- MOŽNOST PŘECHODU DO KMENE AMAZONU

Místo pracoviště: Dobrovíz

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní