Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nature Resource Network s.r.o.

Personální referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10278550778 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Nature Resource Network je známá mezinárodní a globální společnost (založena na Novém Zélandu), která se specializuje na získávání a dodávání vzácných druhů živých zvířat s cílem zajistit kvalitu a výběr druhů zvířat v zoologických zahradách po celém světě a podporovat chovy pro zachování druhů. NRN je společnost s firemní kulturu, která propojuje různé národnosti a zázemí.
Hledáme zkušenou osobu se silnou vnitřní motivaci pro následující pozici:

Personal Assistant
Osobní asistent/ka
(pobočka Poštovice)
Náplň práce
Péče o diář ředitele organizace, plánování schůzek, zajištění cest a ubytování,
Kontakt s klienty a obchodními partnery jménem společnosti v návaznosti na tato setkání,
Služební cesty s ředitelem na důležité schůzky, asistent/ka by proto měl/a mít výbornou prezentaci a měl/a by umět komunikovat s řediteli ZOO a obchodními partnery,
Vyhotovení zápisů a poznámek na interních zasedáních a na setkáních s klienty,
Příprava seznamu úkolů, jako výstup z jednání,
Zaznamenávání dat (Microsoft Excel, Word, databázový podnikový informační systém),
Běžné kancelářské úkoly, objednávání kancelářských potřeb atd.
Požadavky
Výborná znalost anglického a českého jazyka.
Dobré počítačové dovednosti a schopnost rychle se učit
Vynikající ústní schopnost komunikace s prokázanými vyjednávacími dovednostmi,
Veselá osobnost.
Nabízíme Vám plnou podporu v rámci možností firmy plně vyjádřit své odborné schopnosti a odpovídající ohodnocení.

Pokud jste přesvědčeni, že splňujete uvedené požadavky této náročné pozici, zašlete svůj životopis v anglickém jazyce na emailovou adresu: info@conservationfocused.com.

Pouze vhodní kandidáti na tuto pozici budou pozváni na osobní pohovor.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 10 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Nature Resource Network s.r.o., Jana Lacinová, info@conservationfocused.com