Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Člověk v tísni, o.p.s.

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11543940707 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Místo výkonu práce: Rokycany
Náplň prace: výchovná a vzdělávací práce s dětmi ve věku 3-6 let (zejm. rámci předškolního klubu), včetně adaptačních aktivit v MŠ, a sociální práce s jejich rodinami s cílem zlepšení předškolní přípravy.
Požadujeme: pedagogické vzdělání nebo vzdělání odpovídající požadavkům zákona o sociálních službách - kvalifikace pracovníka v sociálních službách / sociálního pracovníka, terénní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu v prostředí sociálně znevýhodněných domácností a lokalit, odhodlání prosazovat rovný a inkluzivní přístup ve vzdělávání, aktivní přístup, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně i v týmu, ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet, zkušenost s prací s dětmi výhodou
Nabízíme: platové ohodnocení 10.000,-Kč, podíl na rozvoji unikátní a potřebné služby, 5 týdnů dovolené, možnost seberealizace v renomované nevládní organizaci, práci v profesionálním týmu, průběžnou individuální a týmovou supervizi, možnost dalšího vzdělávání a studijního volna. Zkrácený pracovní úvazek.

Kontakt: svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete na adresu ales.kavalir@clovekvtisni.cz do 31.10.2016.
Výběrové řízení proběhne 11. 11. 2016 v prostorách regionální pobočky Plzeň, Mikulášské nám. 17, 326 00 Plzeň..
Více o aktivitách organizace Člověk v tísni, o. p. s. na poli sociální integrace a v dalších oblastech najdete na www.clovekvtisni.cz, resp. www.clovekvtisni.cz/plzenPožadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 10 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail