Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Uloženka s.r.o.

Pomocní skladníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11529800726 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Pro naši pobočku v Hradci Králové hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Pracovník příjmu a výdeje zásilek.
Požadujeme:
SŠ vzdělání
Velmi dobré komunikační dovednosti a pro zákaznický přístup
Základní znalost práce na PC
Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
Reprezentativní a příjemné vystupování
Samostatnost, iniciativa

Náplň práce:
Příjem a výdej zásilek
Práce na pokladně s hotovostí
Administrativní činnost spojená s chodem pobočky
Nabízíme:
Odpovídající mzdové ohodnocení
Mladý kolektiv
Pracovní doba 10:30-19:00
Nástup ihned

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha