Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior obchodník - export

referenční číslo: 8354 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Zajímá Vás obchod ve spojení s technikou? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a rádi cestujete?
Pak neváhejte a odpovězte na tento inzerát

Společnost nabízející technicky vyspělá řešení šitá na míru hledá posilu svého obchodního týmu na pozici:

JUNIOR OBCHODNÍK - EXPORT

Náplň práce

  • prodej špičkových produktů a služeb
  • akvizice nových zákazníků a vytváření dlouhodobých obchodních vztahů
  • účast na zahraničních výběrových řízeních
  • vypracovávání nabídek pro výběrová řízení
  • vedení obchodních jednání a vyjednávání obchodních podmínek
  • cestování v rámci ČR i zahraničí

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • znalost angličtiny na vysoce pokročilé úrovni
  • komunikativnost, spolehlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • ŘP skupiny B, ochota cestovat

Nabízíme:

  • práci v zajímavém a perspektivním oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost osobního i kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky a další benefity
  • místo výkonu práce: Blanensko

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha