Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí servisu

referenční číslo: 10501 | aktuálnost: 11. 9. 2016

Hledáte novou práci na vedoucí pozici? Máte zkušenosti s vedením lidí a víte, co obnáší práce servisního technika? Chcete se dále rozvíjet a pracovat pro stabilní mezinárodní společnost na Ostravsku? Pokud jsou Vaše odpovědi „ano“, pak neváhejte a odpovězte na pozici VEDOUCÍ SERVISU ještě dnes

Významná mezinárodní společnost hledá kandidáty na pozici:

VEDOUCÍ SERVISU (25 – 35 000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu techniků včetně jejich zaškolování
  • Organizace a přidělování úkolů ve svěřeném regionu
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Řešení reklamací, zajišťování náhradních dílů
  • Návrh cenových nabídek za dané služby
  • Podávání hlášení regionálnímu nadřízenému

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Praxe v oblasti servisu
  • Znalost angličtiny výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Termín nástupu: IHNED

Nabízíme:

  • Práce pro silnou a stabilní společnost
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Auto k soukromým účelům
  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha