Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektroprojektant-automatizace

referenční číslo: 3453 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Máte zkušenosti s projekcí elektra? Zajímáte se o automatizační techniku? Hledáme právě Vás

Mezinárodní společnost působící v automotive a strojírenském průmyslu hledá kolegu do týmu na pozici:

ELEKTROPROJEKTANT-AUTOMATIZACE (35-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Tvorba technické dokumentace (elektro)
  • Příprava projektů pro výběrová řízení
  • Řízení a kontrola svěřených projektů
  • Jednání se zákazníky na denní bázi
  • Autorský dozor nad získanými projekty
  • Spolupráce s ostatními členy týmu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku nebo elektrotechniku
  • Praxe na podobné pozici - výhodou
  • Praxe s E-Plan, AutoCAD, apod.
  • Znalost angličtiny/němčiny - výhodou
  • Znalost technických norem
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • 5 dní dovolené navíc
  • Roční výkonové prémie
  • Příspěvek na pojištění
  • Odborná školení a jazykové kurzy
  • Perspektivu a stabilní zázemí
  • Místo výkonu: Praha

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha