Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

GOLEM Slaný, s.r.o.

Sládci a sladovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11348500742 | aktuálnost: 6. 1. 2017

Požadavky:
SŠ potravinářská nebo technická, praxe vítána, znalost procesů vaření piva, znalost práce na PC, ochota se učit novým věcem, fyzická zdatnost (válení sudů), nekonfliktní, komunikativní, loajální.
Dále organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci, ŘP skup. B, fyzická zdatnost, bezúhonnost, zdravotní průkaz.
Pracovní náplň:
výpomoc sládkovi tj. zajištění vaření piva, dodržování postupů, válení sudů, stáčení, manuální práce, kontrola sladu, přejímka zboží, lahvování piva, rozvoz piva zákazníkům, kontrola zařízení, hlídání procesů, aktivní nabízení, účast na akcích, odpovědnost za kvalitu uvařeného piva apod.
Jedná se o poloautomatický rodinný pivovar, mladý kolektiv, možnost přivýdělku na akcích, možnost osobního růstu a podílení se na rozjezdu nového projektu, zajištění stravování.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

GOLEM Slaný, s.r.o., Iva Hochová, reproint@centrum .cz

Odpovědět na inzerát