Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Zdravotní sestra

referenční číslo: 11930 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Máte vzdělání opravňující Vás k výkonu povolání všeobecné zdravotní sestry? Nejste registrovaná a chcete mít možnost si registraci dodělat? Chcete získat praxi v soukromém sektoru a nevadí Vám pracovní zátěž v nepřetržitém provozu? Jste psychicky odolná a schopná týmové spolupráce?
Zašlete nám Váš životopis.
Zdravotnické zařízení, působící na Trutnovsku, hledá do svých řad ZDRAVOTNÍ SESTRU.

Náplň práce

  • Provádění ošetřovatelských výkonů
  • Příprava pomůcek a nástrojů
  • Zajišťování potřeb klientů
  • Podávání léků

Požadujeme:

  • Vzdělání opravňující k vykonávání dané profese
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Psychickou odolnost
  • Schopnost pracovat v kolektivu

Nabízíme:

  • Nadstandardní zázemí
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Výkonnostní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce je na Trutnovsku

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha