Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11179960720 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Místo výkonu práce: Husitská cesta č.p. 217/4
Předlice, Ústí nad Labem.
Náplň práce: zajišťování sociálně právního poradenství pro cizince s udělenou mezinárodní ochranou v integračním azylovém středisku, provázení klienta v prvotní fázi integračního procesu, jednání s úřady práce, zdravotnickými zařízeními, místní samosprávou a nestátními neziskovými organizacemi, spolupráce s generálním poskytovatelem integračních služeb, zpracování smluv o ubytování, monitoring účasti klientů na kurzu ČJ, zprostředkovávání a návaznost služeb.
Požadujeme:VOŠ nebo VŠ vzdělání sociálního směru, odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, komutikativní znalost AJ nebo RJ, organizační schopnosti a multikulturní toleranci, znalost práce na PC, ŘP skup. B s praxí, dobrá praktická znalost problematiky systému sociálního zabezpečení výhodou.
Nabízíme: zajímavou samostatnou práci v multikulturním prostředí, platové zařazení PT 9 dle NV 564/2006 Sb., osobní ohodnocení, zaměstnanecké výhody, nástup po domluvě.
Zájemci zašlou strukturovaný životopis a motivační dopis na uvedenou mailovou adresu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail